Филтри -

Камиони-ладилници DAF од Чешка Република

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

23 огласа: Камиони-ладилници DAF од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Носивост 8182 кг Евро Euro 6 Зафатнина 77.28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-01 Километража 498000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Носивост 5269 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 905501 км Сила
Чехија, Strančice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Носивост 10200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.99 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2010 Километража 849398 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 10680 кг Евро Euro 4
Година 2008-02 Километража 622500 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 10680 кг Евро Euro 4
Година 2007-04 Километража 729000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 10680 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 853700 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 10120 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
5.160 € Без ДДВ
Носивост 8980 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-10 Километража 1120623 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2010 Километража 808958 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004-02 Километража 1249844 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2010 Километража 1018528 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
32.650 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-02 Километража 564968 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
32.650 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-02 Километража 667696 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-02 Километража 678373 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
32.650 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-02 Километража 626449 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-03 Километража 911100 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-ладилник DAF CF 370
1
Контактирајте го продавачот
34.300 € Без ДДВ
Носивост 6756 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 605844 км Сила
Чехија, Strančice
камион-ладилник DAF LF 55 220 камион-ладилник DAF LF 55 220
2
Контактирајте го продавачот
14.060 € CZK 350.000 CZK
Носивост 11020 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2007 Километража 623520 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
7.875 € Без ДДВ
Носивост 10120 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 580386 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
31.600 € Без ДДВ
Носивост 9430 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.04 м³
Година 2015-07 Километража 497037 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-02 Километража 575812 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2012-02 Километража 573285 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи