Филтри -

Камиони-ладилници CITROEN од Шпанија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници CITROEN од Шпанија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник CITROEN Jumpy 125.29
5
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2016 Километража 142000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN Jumpy 125.29 Planche
8
Контактирајте го продавачот
13.100 € Без ДДВ
Година 10/2015 Километража 210000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник CITROEN Jumpy 125.29
10
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 203000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN Jumpy 125.29
9
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 09/2015 Километража 175000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN Jumpy 125.29   20ºc
8
Контактирајте го продавачот
13.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 09/2015 Километража 203000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN Jumpy 125.29   20ºc
8
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 09/2015 Километража 195000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се