Филтри -

Камиони-ладилници CITROEN

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници CITROEN: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник CITROEN Jumper
11
10.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 100000 км Сила
Италија, città di castello
камион-ладилник CITROEN Jumpy 125.29   20ºc
8
13.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 09/2015 Километража 203000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник CITROEN Jumpy 125.29   20ºc
8
13.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 09/2015 Километража 195000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN Jumpy 125.29
10
13.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 203000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник CITROEN Jumpy 125.29
8
14.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 09/2015 Километража 149000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се