Филтри -

Камиони-ладилници Avia Daewoo

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи

0 огласа: Камиони-ладилници Avia Daewoo

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони-ладилници"

39.800 € Без ДДВ
2015
325411 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 8650 кг Зафатнина 52 м³ Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
2016
802458 км
Сила 666 кс (490 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
12.450 € Без ДДВ
2012
393873 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
2013
411000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 11800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
14.650 €
2010
1350000 км
Сила 561 кс (412 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12600 кг Зафатнина 54.76 м³ Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 8.374 € 100.000 NOK
2019
393147 км
Сила 456 кс (335 kW)
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
2013
415297 км
Сила 394 кс (290 kW) Гориво дизел Носивост 12400 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
10.150 € Без ДДВ
2010
1018528 км
Суспензија пружина/пружина
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2017
320400 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 6 Носивост 8000 кг Зафатнина 20.28 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
2016
162000 км
Сила 170 кс (125 kW) Носивост 2900 кг Зафатнина 55.2 м³ Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2017
320400 км
Носивост 8000 кг Зафатнина 59.38 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1999
Сила 230 кс (169 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
2012
893000 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 5 Оскина конфигурација 4x2
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2015
478321 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 8357 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
2014
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 4000 кг Зафатнина 36.98 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
9.467 € 7.950 GBP
2011
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
11.850 € 9.950 GBP
2015
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
14.230 € 11.950 GBP
2015
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
18.990 € 15.950 GBP
2015
Сила 320 кс (235 kW) Оскина конфигурација 6x2
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
9.467 € 7.950 GBP
2015
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
2009
496000 км
Сила 240 кс (176 kW) Гориво електричен/дизел Носивост 6000 кг Зафатнина 41.47 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
46.000 €
2015
515000 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 8100 кг Зафатнина 29.97 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
2012
582000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 13000 кг Зафатнина 60.12 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2011
766000 км
Сила 330 кс (243 kW) Евро Euro 5 Носивост 14990 кг Зафатнина 53.04 м³ Оскина конфигурација 6x2
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2014
341000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 6 Носивост 9180 кг Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи