Камиони-ладилници, хладилен камион

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони-ладилници: 3 огласа

камион-ладилник RENAULT PREMIUM
13
преговара
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12-20 Километража 587000 км Сила 280 кс
Франција, ROUEN
камион-ладилник RENAULT Premium 280.19 DXI
12
18.000 € USD ≈ 19.953 US$
Носивост 6755 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=51138000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2007 Километража 1151000 км Сила
Шпанија, ALBRESA VALDEMORO-MADRID
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион-ладилник DAF LF 280
3
79.000 € USD ≈ 87.571 US$
Година 2016-12-01 Километража 42726 км Сила
Франција, Morangis
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се