Камиони кипер VOLVO од ЗНД

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер VOLVO: 7 огласа

камион кипер VOLVO A 30 F
5
€ 154.800 RUB USD RUB 10.900.000 ≈ US$ 170.793
Година 2013 Километража 1000 км Сила
Русија, г. Санкт-Петербург
камион кипер VOLVO FM460 + приколка кипер
3
€ 83.810 RUB USD RUB 5.900.000 ≈ US$ 92.448
Година 2014 Километража 570000 км Сила
Русија, Краснодарский Край
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион кипер VOLVO FM460+самосвальный полуприцеп + приколка кипер
4
€ 83.810 RUB USD RUB 5.900.000 ≈ US$ 92.448
Година 2014 Километража 570000 км Сила
Русија, Краснодарский Край
камион кипер VOLVO FM400
5
€ 74.580 RUB USD RUB 5.250.000 ≈ US$ 82.263
Начин на истовар задна
Година 2012 Километража 540000 км Сила
Русија, Иркутск
камион кипер VOLVO FM
3
€ 89.500 RUB USD RUB 6.300.000 ≈ US$ 98.715
Евро Euro 4
Година 2016 Километража 350000 км Сила 420 кс
Русија, Москва
камион кипер VOLVO FM
3
€ 97.310 RUB USD RUB 6.850.000 ≈ US$ 107.333
Носивост 26500 кг Евро Euro 4
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Русија, Москва
камион кипер VOLVO FM-Truck 6x6
11
€ 63.930 RUB USD RUB 4.500.000 ≈ US$ 70.511
Носивост 26000 кг Зафатнина V=16 м³
Година 2012 Километража 446500 км Сила 400 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Омилени : 0 Споредба : 0