Камиони кипер VOLVO L-series од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер VOLVO L-series од Португалија: 6 огласа

камион кипер VOLVO FL6 14 Intercooler left hand drive 14 ton electric brake 3 way
48
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.541
Носивост 7400 кг Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 10/1988 Километража 524369 км Сила 170 кс
Португалија, Enxara do Bispo
камион кипер VOLVO FL6
8
€ 9.000 USD ≈ US$ 10.249
Начин на истовар странично
Година 1998 Километража 420000 км Сила
Португалија, Leiria
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион кипер VOLVO FL612 BASCULANTE
4
преговара
Година 1996 Километража 500000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
камион кипер VOLVO FL7 260 left hand drive Intercooler TELMA 19 ton on springs
36
€ 8.250 USD ≈ US$ 9.395
Носивост 9000 кг Суспензија пружина/пружина Начин на истовар странично
Година 01/1988 Километража 430000 км Сила 260 кс
Португалија
камион кипер VOLVO FL10
6
€ 13.750 USD ≈ US$ 15.659
Година Километража 110174 км Сила
Португалија, Mozelos SMF
камион кипер VOLVO NL10
8
€ 13.500 USD ≈ US$ 15.374
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 110908 км Сила
Португалија, Fátima
Омилени : 0 Споредба : 0