Камиони кипер VOLVO FM од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер VOLVO FM од Португалија: 9 огласа

камион кипер VOLVO FM12
10
преговара
Евро Euro 3
Година 2003-07 Километража 999999 км Сила 420 кс
Португалија, Casal da Fisga Rio maior, Santar
камион кипер VOLVO FM 300
11
преговара
Година 2004 Километража 619999 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион кипер VOLVO FM13 440
11
преговара
Година 2007 Километража 399999 км Сила 440 кс
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
камион кипер VOLVO FM13 440
17
преговара
Година 2007 Километража 399999 км Сила 440 кс
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
камион кипер VOLVO FM13 440
8
преговара
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Модел Basmorais Начин на истовар тространо
Година 2009-11-06 Километража 820000 км Сила 440 кс
Португалија
камион кипер VOLVO FM 260
7
€ 37.000 USD ≈ US$ 42.136
Евро Euro 3
Година 08/2006 Километража 735250 км Сила 260 кс
Португалија, Fátima
камион кипер VOLVO FM12 340
12
€ 44.000 USD ≈ US$ 50.107
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2005 Километража 355293 км Сила 340 кс
Португалија, Fátima
камион кипер VOLVO FM13 440 // 8x4
7
€ 44.000 USD ≈ US$ 50.107
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2007 Километража 579388 км Сила 440 кс
Португалија, Fátima
камион кипер VOLVO FM 410 // Steel Suspension
9
€ 36.500 USD ≈ US$ 41.566
Евро Euro 5
Година 10/2009 Километража 555835 км Сила 410 кс
Португалија, Fátima
Омилени : 0 Споредба : 0