Камиони кипер VOLVO од Кина

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер VOLVO од Кина: 4 огласа

камион кипер VOLVO FM9
4
преговара
Марка на каросерија CIF
Година 2011 Километража 80 км Сила
Кина, Shanghai
камион кипер VOLVO FM6
7
US$ 14.000 EUR ≈ € 12.294
Година 2014-10 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер VOLVO 35T
5
US$ 18.800 EUR ≈ € 16.509
Евро Euro 3
Година 10/2010 Километража Сила 380 кс
Кина, shanghai
камион кипер VOLVO FM12
7
US$ 18.000 EUR ≈ € 15.806
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0