Камион кипер TATRA T 815 S1(ID10634)

камион кипер TATRA T 815 S1(ID10634)
Фотографија: камион кипер TATRA T 815 S1(ID10634)
1/15
€ 23.247
Нето цена
US$ 26.481
Марка TATRA
Модел T 815 S1(ID10634)
Тип камион кипер
Прва регистрација 1988-06
Километража 100404 км
Вкупна тежина 32000 кг
Локација Чехија Lhota pod Libčany
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 10634
Опис
Вкупни димензии широчина - 2.3 м, височина - 3.25 м
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 5.8 м
Оски
Оски 4
Оскина конфигурација 8x8
Опис
Боја жолт
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти BAZAR ROUDNICE
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.