Филтри -

Камиони кипер Steyr

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

30 огласа: Камиони кипер Steyr

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 10900 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 1987 Километража 337324 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
10.550 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 1987 Километража 929655 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 12350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар странично
Година 1990 Километража 997781 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
17.630 € PLN 75.000 PLN
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 476000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
11.710 € HUF 4.590.000 HUF
Евро Euro 2
Година 2001 Километража 363345 км Сила
Унгарија, Szombathely
Контактирајте го продавачот
6.379 € HUF 2.500.000 HUF
Година 1992 Километража 1 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 11/1991 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
4.999 €
Година 01/1989 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 12200 кг Евро Euro 2 Зафатнина 6.5 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 1993-01 Километража 49335 км Сила
Австрија, Lannach
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Година 07/1988 Километража Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
10.250 €
Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 1998 Километража Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 1994 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Хрватска, Strmec
камион кипер Steyr камион кипер Steyr камион кипер Steyr
3
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 24000 кг Марка на каросерија Meiller
Година 1991 Километража 130552 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 62053 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Година 1990-06 Километража 129100 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 1991-07 Километража 251000 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 9650 кг Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 06/1981 Километража 579228 км Сила
Бугарија, Blagoevgrad
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Марка на каросерија Meiller
Година 01/1990 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1989 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Зафатнина 10000 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар двострано
Година 1996 Километража Сила
Германија, Brücken
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 16535 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 671587 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 627300 км Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 604500 км Сила
Полска, Borowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи