Филтри -

Камиони кипер RENAULT од Португалија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони кипер RENAULT од Португалија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер RENAULT Premium 340
10
цена на барање
Година 1998 Километража 940000 км Сила
Португалија, Leiria
камион кипер RENAULT Kerax 420 DCI
10
цена на барање
Година 2006 Километража 704570 км Сила 420 кс
Португалија, Anadia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер RENAULT Kerax 370 DCI
24
23.500 € USD ≈ 26.310 US$
Година 2003 Километража 711282 км Сила
Португалија, Serzedo
камион кипер RENAULT Kerax 450 DXi
10
цена на барање
Година 2007 Километража 410261 км Сила 450 кс
Португалија, Anadia
камион кипер RENAULT Premium 380 DXi
7
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 445057 км Сила 380 кс
Португалија, Fátima
камион кипер RENAULT Kerax 420
5
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, Barcelos
камион кипер RENAULT G300
7
цена на барање
Година 1985 Километража Сила
Португалија, Leiria
камион кипер RENAULT Midlum
2
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 460000 км Сила 220 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион кипер RENAULT G300
4
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Португалија, Barcelos
камион кипер RENAULT Premium 380 DXi
5
цена на барање
Евро Euro 5
Година 07/2011 Километража 445057 км Сила 380 кс
Португалија, Fátima
камион кипер RENAULT /Midlum 14.220 DXI /Year 2008 /3x Side Kipper
9
цена на барање
Година 2008 Километража 259098 км Сила
Португалија, Rio Maior
камион кипер RENAULT KERAX 370 DXI
6
37.500 € USD ≈ 41.980 US$
Година Километража 434553 км Сила 370 кс
Португалија, Mozelos SMF
камион кипер RENAULT Midlum
16
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 145000 км Сила 150 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион кипер RENAULT Midlum
6
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 448000 км Сила 220 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се