Камион кипер RENAULT G 300

€ 8.000
Нето цена
≈ US$ 9.008
Марка RENAULT
Модел G 300
Тип камион кипер
Локација Португалија Leiria
Датум на објавување јан 19, 2019
Autoline ID TB14574
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: португалски
Renault G 300 Basculante
Em muito bom estado
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти TRUQUE ALEGRE L.D.A
Испрати порака
captcha
Слични огласи