Камиони кипер NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони кипер NISSAN: 39 огласа
€ 12.000 ≈ US$ 13.512
Носивост 120 кг Евро Euro 3
Година 2002-12 Километража Сила 120 кс
Италија, Campi Salentina - Lecce
€ 4.000 ≈ US$ 4.504
Носивост 820 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=1.79 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2000-06-16 Километража 138093 км Сила 75 кс
Холандија, Borssele
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 6.574 CZK 169.000 ≈ US$ 7.402
Носивост 1160 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 265000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
аукција € 1,14 £ 1 ≈ US$ 1
Година 2000 Километража 123725 км Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
€ 6.400 ≈ US$ 7.206
Носивост 1140 кг
Година 2005-05-03 Километража 82923 км Сила 125 кс
Холандија, Rheden
€ 6.900 ≈ US$ 7.769
Носивост 2980 кг
Година 2000 Километража 360000 км Сила
Италија, Trento
Година 02/2017 Километража Сила 130 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
€ 27.800 ≈ US$ 31.303
Година 2005 Километража 52000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 17.800 ≈ US$ 20.043
Година 2005 Километража 212000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 9.500 ≈ US$ 10.697
Година 09/2001 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
€ 8.350 ≈ US$ 9.402
Зафатнина V=1.98 м³
Година 2005-09 Километража 461521 км Сила 125 кс
Белгија, Wingene
€ 23.750 ≈ US$ 26.743
Носивост 1493 кг
Година 2016 Километража 28252 км Сила 122 кс
Франција, Villefranche Sur Saône
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Омилени : 0 Споредба : 0