Камиони кипер NISSAN

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер NISSAN: 60 огласа

камион кипер NISSAN Cabstar ATLEON 110
14
€ 7.107 BGN USD BGN 13.900 ≈ US$ 8.094
Година 2000 Километража 173000 км Сила 110 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион кипер NISSAN L35
17
€ 4.857 BGN USD BGN 9.500 ≈ US$ 5.532
Начин на истовар тространо
Година 1994 Километража 146047 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер NISSAN Atleon до 3,5т. 3,60м. Перфектен внос Италия
14
€ 7.107 BGN USD BGN 13.900 ≈ US$ 8.094
Носивост 3500 кг
Година 2000 Километража 173000 км Сила 110 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион кипер NISSAN Capstar Самосвал до 3,5т. внос Италия
13
€ 5.880 BGN USD BGN 11.500 ≈ US$ 6.696
Носивост 3500 кг Зафатнина V=3 м³
Година 1999 Километража 179080 км Сила 110 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион кипер NISSAN ATLEON 35-13
12
€ 8.937 HUF USD HUF 2.900.000 ≈ US$ 10.178
Година 2004 Километража 205 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер NISSAN CABSTAR 3.0 tdi 3 old. billencs
12
€ 9.091 HUF USD HUF 2.950.000 ≈ US$ 10.353
Година 2009 Километража 111 км Сила
Унгарија, Budapest
камион кипер NISSAN CABSTAR 35.13 3 old. billencs
6
€ 14.180 HUF USD HUF 4.600.000 ≈ US$ 16.144
Зафатнина V=2.69 м³ Начин на истовар тространо
Година 2010 Километража 173 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер NISSAN ATLEON 56.13 4x2 billencs+darus
11
€ 10.940 HUF USD HUF 3.550.000 ≈ US$ 12.459
Зафатнина V=9.84 м³
Година 2004 Километража 257 км Сила
Унгарија, Budapest
нови камион кипер NISSAN Cabstar 35,13
8
€ 24.980 USD ≈ US$ 28.447
Евро Euro 6 Зафатнина V=3.53 м³
Година 2017 Километража 100 км Сила 130 кс
Унгарија, Győr
камион кипер NISSAN ATLEON 35.13
12
€ 27.800 USD ≈ US$ 31.659
Година 2005 Километража 52000 км Сила
Шпанија, Alicante
камион кипер NISSAN Cabstar 3513 basculante
12
€ 16.800 USD ≈ US$ 19.132
Година 2006 Километража 103000 км Сила
Шпанија, Alicante
камион кипер NISSAN Atleon 80.14
7
€ 6.800 USD ≈ US$ 7.744
Носивост 3780 кг Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 198862 км Сила
Франција, Ablis
камион кипер NISSAN CWB 450 HDLA
13
€ 17.500 USD ≈ US$ 19.929
Носивост 22500 кг
Година 2008-06-01 Километража 33000 км Сила 320 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер NISSAN NT400 Cabstar CCb 35.14
6
€ 18.450 USD ≈ US$ 21.011
Носивост 1530 кг
Година 2015 Километража 41792 км Сила 122 кс
Франција, Villefranche Sur Saône
камион кипер NISSAN 350
6
US$ 23.000 EUR ≈ € 20.197
Носивост 25000 кг Зафатнина V=25 м³
Година 2013-12 Километража 3600 км Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0