Камиони кипер MERCEDES-BENZ од Португалија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер MERCEDES-BENZ од Португалија: 19 огласа

камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 3235
12
€ 29.500 USD ≈ US$ 32.527
Година 2001 Километража 360307 км Сила
Португалија, Serzedo
камион кипер MERCEDES-BENZ 1320 Intercooler left hand drive OM366LA 3 way
35
€ 9.700 USD ≈ US$ 10.695
Носивост 7350 кг Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 01/1987 Километража 297425 км Сила 200 кс
Португалија
камион кипер MERCEDES-BENZ 2533 Axor
10
€ 47.000 USD ≈ US$ 51.822
Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 669818 км Сила 330 кс
Португалија, Fátima
камион кипер MERCEDES-BENZ 2448 SK
9
€ 14.000 USD ≈ US$ 15.436
Година 02/1991 Километража Сила 480 кс
Португалија, Fátima
камион кипер MERCEDES-BENZ Atego 2628
15
€ 28.500 USD ≈ US$ 31.424
Година 1999 Километража 421659 км Сила
Португалија, Serzedo
камион кипер MERCEDES-BENZ 3538 / 1922 / 2629 / 2635 / 2638
3
преговара
Година 1990 Километража Сила
Португалија, Fátima
камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 2635
12
€ 25.500 USD ≈ US$ 28.116
Зафатнина V=16 м³
Година 2002 Километража 424748 км Сила
Португалија, Serzedo
камион кипер MERCEDES-BENZ 4141 Actros  // 8x4
10
€ 42.000 USD ≈ US$ 46.309
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2006 Километража 450624 км Сила 410 кс
Португалија, Fátima
камион кипер MERCEDES-BENZ 2435 SK
11
€ 15.500 USD ≈ US$ 17.090
Начин на истовар тространо
Година 1993 Километража 736145 км Сила 350 кс
Португалија, Fátima
камион кипер MERCEDES-BENZ 2635 SK
8
€ 17.500 USD ≈ US$ 19.295
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1990 Километража 430000 км Сила 350 кс
Португалија, Fátima
камион кипер MERCEDES-BENZ 2422 SK // 6x4
8
€ 16.200 USD ≈ US$ 17.862
Година 1997 Километража 416816 км Сила 220 кс
Португалија, Fátima
камион кипер MERCEDES-BENZ 3236 Actros
11
€ 44.000 USD ≈ US$ 48.514
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2008 Километража 451598 км Сила
Португалија, Fátima
камион кипер MERCEDES-BENZ 410D
3
преговара
Година 1991 Километража Сила
Португалија, Barcelos
камион кипер MERCEDES-BENZ 2031
10
преговара
Начин на истовар тространо
Година 2000 Километража 324273 км Сила
Португалија, AGUIM
камион кипер MERCEDES-BENZ 1933 Powerful Engine - Very Robust Truck
7
преговара
Година 01/1985 Километража 1 км Сила
Португалија, Marinha Grande
Омилени : 0 Споредба : 0