Камиони кипер MERCEDES-BENZ

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер MERCEDES-BENZ: 1467 огласа

камион кипер MERCEDES-BENZ 2010 AXOR 3029 6X4 HARDOX TIPPER 2 PCS
15
€ 30.500 USD ≈ US$ 33.641
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2010 Километража 257000 км Сила 290 кс
Турција
камион кипер MERCEDES-BENZ 2014 AXOR 4140 8X4 EURO 5 HARDOX TIPPER 2 PCS
19
€ 48.000 USD ≈ US$ 52.944
Евро Euro 5 Зафатнина V=26 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2014-07-24 Километража 197000 км Сила 400 кс
Турција
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион кипер MERCEDES-BENZ 2015 AXOR 4140 8X4 E 5 HARDOX TIPPER
20
€ 53.000 USD ≈ US$ 58.459
Носивост 32000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2015-08-03 Километража 191000 км Сила 400 кс
Турција
камион кипер MERCEDES-BENZ 2017 4142 AROCS E6 8X4 MANUAL HARDOX TIPPER
18
€ 64.500 USD ≈ US$ 71.143
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2017-03-10 Километража 76000 км Сила 420 кс
Турција
камион кипер MERCEDES-BENZ 2012 AXOR 4140 8X4 EURO 5 HARDOX
23
€ 39.900 USD ≈ US$ 44.010
Носивост 32000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 10/2014 Километража 238000 км Сила
Турција, İSTANBUL
камион кипер MERCEDES-BENZ 2017 4142 8X4 EURO 6 AUTO AC HARDOX TIPPER *20 PCS *
15
€ 63.000 USD ≈ US$ 69.489
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2017 Километража 102 км Сила 420 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MERCEDES-BENZ 2005 AXOR 3028 6X4 TIPPER
18
€ 24.000 USD ≈ US$ 26.472
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2005 Километража 429000 км Сила 280 кс
Турција
камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 2646
17
€ 41.930 BGN USD BGN 82.000 ≈ US$ 46.245
Носивост 26000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2007 Километража 300000 км Сила 460 кс
Бугарија, Sofia
камион кипер MERCEDES-BENZ 6 UNIT MERCEDES 3340 TIPPERS 72.000-124.000 KM EURO 5
22
€ 36.750 USD ≈ US$ 40.535
Носивост 22000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=23 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KH-Kipper Модел MERCEDES AXOR 3340 Начин на истовар задна
Година 2012-11-01 Километража 72000 км Сила 400 кс
Турција, ISTANBUL
камион кипер MERCEDES-BENZ LAST 2 UNIT 2017 AROCS 4142 8X4  30.000-33.000 KM
30
€ 61.500 USD ≈ US$ 67.834
Носивост 30000 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=28 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Модел 2017 28M3 Начин на истовар задна
Година 2017-12-30 Километража 27000 км Сила 420 кс
Турција, ISTANBUL
камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 3029
24
€ 39.000 USD ≈ US$ 43.017
Година 2013 Километража Сила
Турција, Ankara
камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 4140
27
€ 40.000 USD ≈ US$ 44.120
Година 2011 Километража Сила
Турција, Ankara
камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 3340
22
€ 44.500 USD ≈ US$ 49.083
Година 2013 Километража Сила
Турција, Ankara
камион кипер MERCEDES-BENZ AKSOY OTOMOTİV A.Ş DEN 2012 AXOR 3240 RÖTER+ DAMPER
25
€ 47.460 TRY USD TRY 298.500 ≈ US$ 52.349
Година 2012-12-25 Километража 430000 км Сила
Турција, Yozgat
камион кипер MERCEDES-BENZ 2626-2628-2629-2632
12
€ 6.900 USD ≈ US$ 7.611
Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража 276000 км Сила 320 кс
Грција, ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Омилени : 0 Споредба : 0