Филтри -

Камиони кипер KrAZ

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

21 огласа: Камиони кипер KrAZ

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион кипер KrAZ 6510
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Година 1994 Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 1980 Километража 457890 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион кипер KrAZ 65032-068
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65032-060
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65032
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65055 тип 3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 6510 тип 2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13500 кг Зафатнина 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 6510 тип 1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13500 кг Зафатнина 8 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ С18.0
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65032 тип 5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65032 тип 1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Зафатнина 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65032-042
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 6140C6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65032 тип 4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Зафатнина 20 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 6510 тип 2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13500 кг Зафатнина 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ С20.2М
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Зафатнина 14 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65032 тип 2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65055 тип 1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Зафатнина 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 65032 тип 3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ 6510-030 (010)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи