Камион кипер IVECO 410E44 Eurotrakker

камион кипер IVECO 410E44 Eurotrakker
Фотографија: камион кипер IVECO 410E44 Eurotrakker
1/11
€ 28.441
Бруто цена
€ 23.900
Нето цена
≈ US$ 27.497
Марка IVECO
Модел 410E44 Eurotrakker
Тип камион кипер
Година на производство 2004
Километража 207000 км
Зафатнина 18 м³
Локација Романија Sibiu
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID LD15603
Опис
Марка на каросерија Cantoni
Начин на истовар задна
Мотор
Марка Iveco
Сила 440 кс (323 kW)
Гориво дизел
Евро Euro 3
Состојба
Состојба половни
Технички преглед 2018
Опис
Боја црвен
Дополнителни информации: романски
Iveco Eurotrakker MP410E44H 8X4
An de fabricatie 2004
Norma de poluare E3
Km la bord aprox.207.000
Culoare Rosu
Cd player
Tahograf
Bena basculabila posterioare Cantonti de 18 mc
Stare tehnica foarte buna
Pret 23.900 eur+TVA

Iveco Eurotrakker MP410E44H 8X4
An de fabricatie 2002
Norma de poluare E3
Km la bord aprox.240.000
Culoare Rosu
Cd player
Tahograf
Bena basculabila posterioare Colombo de 18 mc
Stare tehnica foarte buna
Pret 22.900 eur+TVA
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти TOTAL NSA S.R.L.
Испрати порака
captcha
Слични огласи