Камиони кипер ISUZU

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони кипер ISUZU: 48 огласа
Година 2006 Километража Сила
Италија, Narni
US$ 21.500 ≈ € 18.898
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Марка на каросерија Marrel
Година 2015-08 Километража 5200 км Сила
Кина, Shanghai
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 14.850 ≈ US$ 16.895
Носивост 3800 кг Зафатнина V=2.27 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-08 Километража 141272 км Сила 140 kW
Србија, Simanovci
€ 22.000 ≈ US$ 25.029
Носивост 30000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=45 м³
Година 2014-10 Километража 8600 км Сила 260 кс
Кина, Shanghai
Година Километража Сила 92 kW
Кина, Hubei
US$ 18.500 ≈ € 16.261
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
€ 19.500 ≈ US$ 22.185
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06 Километража 128000 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
US$ 20.000 ≈ € 17.579
Година 12/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
US$ 19.000 ≈ € 16.700
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел CXZ81
Година 2014-08-08 Километража 2562 км Сила
Кина, Shanghai
€ 15.000 ≈ US$ 17.065
Носивост 40000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=40 м³
Година 2016-09 Километража 16000 км Сила 260 кс
Кина, Shanghai
US$ 14.500 ≈ € 12.745
Носивост 30000 кг
Година 2011 Километража 78200 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
US$ 19.000 ≈ € 16.700
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел CXZ81
Година 2014-07-12 Километража 2488 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 15.500 ≈ € 13.624
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
US$ 1.178.595 ≈ € 1.035.945
Година 2013-04 Километража 585000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 24.090 ≈ € 21.174
Носивост 15000 кг
Година 2017 Километража 4250 м/ч Сила 150 кс
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
1 2 3 4 следна » (48)