Камиони кипер HOWO

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер HOWO: 208 огласа

US$ 13.999 EUR ≈ € 12.514
Носивост 60000 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=45 м³ Марка на каросерија CIF
Година 2016 Километража Сила 380 кс
Кина, shanghai
US$ 16.800 EUR ≈ € 15.017
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2012 Километража Сила
Кина, shanghai
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
US$ 13.900 EUR ≈ € 12.425
Носивост 40000 кг Марка на каросерија Cantoni
Година 04/2016 Километража 5000 км Сила 380 кс
Кина, shanghai
US$ 14.999 EUR ≈ € 13.408
Носивост 60000 кг Зафатнина V=35 м³ Марка на каросерија CIF
Година 2016 Километража 38700 км Сила 380 кс
Кина, shanghai
US$ 20.000 EUR ≈ € 17.878
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел 375
Година 2016-09 Километража 5200 км Сила
Кина, Shanghai
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0