Камион кипер FORD TRANSIT 350L

Цена:
преговара
Марка FORD
Модел TRANSIT 350L
Тип камион кипер
Година на производство 2001
Километража 262705 км
Носивост 1100 кг
Локација Италија Tortolì
Датум на објавување дек 26, 2018
Каталошки број на продавачот 1166
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 6.15 м, широчина - 2.14 м
Мотор
Сила 89.73 кс (65.95 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2400 cм³
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: италијански
Luogo: Sardegna
prezzo: da concordare
Ford Transit 350 L
Doppia cabina
Cassone ribaltabile
2400 cc
Gasolio
Larghezza 2,140 m
Ford Transit 350 L
Double cab
Rear tipper
2400 cc
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти PANA srl
Испрати порака
captcha
Слични огласи