Камион кипер FORD TRANSIT 350L

камион кипер FORD TRANSIT 350L
Фотографија: камион кипер FORD TRANSIT 350L
1/4
преговара
Нето цена
Марка FORD
Модел TRANSIT 350L
Тип камион кипер
Година на производство 2001
Километража 262705 км
Носивост 1100 кг
Локација Италија Tortolì
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1166
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 6.15 м, широчина - 2.14 м
Мотор
Сила 89.73 кс (65.95 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2400 cм³
Дополнителни информации: италијански
Luogo: Sardegna
prezzo: da concordare
marca: FORD TRANSIT
Ford Transit 350 L
Doppia cabina
Cassone ribaltabile posteriore
2400 cc
Gasolio
Lunghezza 6,154 m
Larghezza 2,140 m
Ford Transit 350 L
Double cab
Rear tipper
2400 cc
262.705
Length 6,154 m
Width 2,140 m
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти PANA srl
Испрати порака
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Слични огласи