Филтри -

Камиони кипер FAW

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

33 огласа: Камиони кипер FAW

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 5 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 8 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 4 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 02/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.900 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 01/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.670 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 02/2024 Километража Сила
Кина
нови камион кипер FAW Tiger V 4x2 нови камион кипер FAW Tiger V 4x2 нови камион кипер FAW Tiger V 4x2
3
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.750 €
Носивост 11380 кг Евро Euro 2 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 01/2024 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
53.630 € UZS 739.200.000 UZS
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.3 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Half-Pipe HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 11/2023 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
53.630 € UZS 739.200.000 UZS
Носивост 25 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.3 м³ Суспензија пружина/пружина Модел FAW HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 11/2023 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 01/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 07/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 01/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 43.360 €
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 65.63 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
82.900 US$ EUR ≈ 76.480 €
Година 2023 Километража Сила
Перу, Cercado de Lima
камион кипер FAW CA3252 камион кипер FAW CA3252 камион кипер FAW CA3252
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Носивост 30000 кг Зафатнина 18 м³
Година 2008 Километража 300000 км Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Евро Euro 3 Зафатнина 73.74 м³ Начин на истовар задна
Година 12/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Евро Euro 3 Начин на истовар задна
Година 12/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 43.360 €
Евро Euro 3
Година 12/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Евро Euro 2 Начин на истовар задна
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 43.360 €
Евро Euro 2 Начин на истовар задна
Година 11/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи