Камиони кипер BREMACH

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони кипер BREMACH

: 3 огласа
€ 6.900 USD ≈ US$ 7.762
Носивост 1100 кг
Година 1999 Километража 63000 км Сила
Италија, Trento
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 60 км Сила 145 кс
Италија
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 21.600 USD ≈ US$ 24.300
Евро Euro 5 Начин на истовар тространо
Година 2013-02-02 Километража 60000 км Сила
Италија, Rubiera
Омилени : 0 Споредба : 0