Камиони кипер AVIA од Европа

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони кипер AVIA: 5 огласа
Година 1982 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
€ 1.500 ≈ US$ 1.695
Зафатнина V=6.69 м³ Начин на истовар задна
Година 1979-11 Километража 84228 км Сила 78.86 кс
Словачка, Levice
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
€ 6.219 CZK 160.000 ≈ US$ 7.029
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 211000 км Сила
Чехија, olomuc
Омилени : 0 Споредба : 0