Филтри -

Камиони фургони - Узбекистан

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

13 огласа: Камиони фургони - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
32.870 € UZS 448.000.000 UZS
Носивост 18000 кг Зафатнина 51 м³
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
46.740 € UZS 637.000.000 UZS
Носивост 4000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
76.740 € UZS 1.046.000.000 UZS
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
53.410 € UZS 728.000.000 UZS
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион фургон Isuzu  FVR 33 нови камион фургон Isuzu  FVR 33
2
Контактирајте го продавачот
59.060 € UZS 805.000.000 UZS
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
34.920 € UZS 476.000.000 UZS
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
37.220 € UZS 507.400.000 UZS
Носивост 17400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Сила
Узбекистан
нови камион фургон Isuzu ISUZU NPR 82 L (CNG)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
46.740 € UZS 637.000.000 UZS
Носивост 3220 кг Евро Euro 4
Година 2024 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.090 €
Носивост 20000 кг Зафатнина 45 м³
Година 2023 Километража 5000 км Сила
Узбекистан, Тоshkent
Контактирајте го продавачот
43.650 € UZS 595.000.000 UZS
Зафатнина 23.85 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
39.840 € UZS 543.000.000 UZS
Носивост 5000 кг
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
65.960 € UZS 899.000.000 UZS
Носивост 8800 кг
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
33.160 € UZS 452.000.000 UZS
Зафатнина 13.86 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи