Филтри -

Камиони фургони од Унгарија

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

53 огласа: Камиони фургони од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Носивост 1940 кг
Година 2014 Километража 199477 км Сила
Унгарија, Veszprem
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 486944 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.250 € Без ДДВ
Носивост 2750 кг Зафатнина 33.18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 385957 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2016 Километража 116000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Година 2006-12 Километража 133786 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.060 €
Носивост 14730 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.01195 м³
Година 2011 Километража 606068 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 27.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 7 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 11000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 239000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Година 2009 Километража 240000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.100 € Без ДДВ
Зафатнина 43.79 м³
Година 2014 Километража 505900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.290 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 15.47 м³
Година 2023 Километража 200 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
44.990 € Без ДДВ
Зафатнина 18.52 м³
Година 2023 Километража 200 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 550000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.030 € HUF 10.500.000 HUF
Година 09/2017 Километража 500346 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 9000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.450 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-07 Километража 329000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.450 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-10 Километража 75000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-11 Километража 452000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 12/2001 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 50 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
31.040 € PLN 133.800 PLN
Носивост 14400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 641626 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 195000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
45.400 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 2016 Километража 120000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.880 € HUF 8.500.000 HUF
Година 2015 Километража 218514 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се