Филтри -

Камиони фургони од Украина

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони од Украина: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.200 €
Година 2009 Километража 471000 км Сила
Украина, Винница, с. Писаревка
Контактирајте го продавачот
70.600 US$ EUR ≈ 68.990 €
Носивост 5100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
57.400 US$ EUR ≈ 56.090 €
Носивост 3795 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
58.900 US$ EUR ≈ 57.560 €
Носивост 3900 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
21.400 €
Година 2012 Километража 570212 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2010 Километража 651077 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2010 Километража 651077 км Сила
Украина
нови камион фургон FOTON Aumark S нови камион фургон FOTON Aumark S нови камион фургон FOTON Aumark S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 876000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Носивост 13000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 543000 км Сила
Украина, Черляни
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 30.780 €
Носивост 10500 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 673000 км Сила
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 39.090 €
Носивост 3500 кг
Година 07/2018 Километража 121000 км Сила
Украина, Харків
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 712000 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, Черкаси
нови камион фургон HYUNDAI HD35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се