Филтри -

Камиони фургони од Србија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони од Србија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4805 кг Евро Euro 6
Година 2014-08 Километража 296019 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9980 кг Евро Euro 3
Година 2004-04 Километража 320875 км Сила
Србија, Simanovci
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4895 кг Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 365421 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 399980 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 41.26 м³
Година 2015-12 Километража 320405 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 317325 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011-11 Километража 701823 км Сила
Србија, Simanovci
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се