Филтри -

Камиони фургони од Словачка

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Камиони фургони од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 35.88 м³
Година 12/2006 Километража 668381 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Носивост 4900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Словачка, Šaľa
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 11/2005 Километража 826182 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 2007 Километража 755000 км Сила
Словачка, Trstin
камион фургон Volvo FL6
1
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Година 2016 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Година Километража Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 1550 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16.17 м³
Година 2018-08 Километража 66575 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 3280 кг Евро Euro 4 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2007 Километража 551000 км Сила
Словачка, Vranov nad Topľou
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 10140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 504598 км Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 3/2011 Километража 357125 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Година 5/2002 Километража 474956 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 4/2006 Километража 1940000 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Година 2/2000 Километража 489215 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 3080 кг Евро Euro 4 Зафатнина 25 м³
Година 2008 Километража 221000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 8490 кг Евро Euro 4 Зафатнина 43.28 м³
Година 08/2007 Километража 1319626 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 03/2007 Километража 776691 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Носивост 10990 кг Зафатнина 36.9 м³
Година Километража 894966 км Сила
Словачка, Levice
камион фургон PREDAJ A VÝKUP NÁKLADNÝCH VOZIDIEL
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 3/2007 Километража 681168 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 12/2006 Километража 267061 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 02/2007 Километража 557872 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 1/2006 Километража 508327 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 03/2007 Километража 1434457 км Сила
Словачка, Levice
камион фургон PREDAJ A VÝKUP NÁKLADNÝCH VOZIDIEL
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 22.7 м³
Година 03/2007 Километража 603386 км Сила
Словачка, Levice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се