Филтри -

Камиони фургони од Шведска

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи

90 огласа: Камиони фургони од Шведска

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција 8,56 € 100 SEK
2012
1402944 км
Сила 560 кс (412 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14440 кг
Шведска, Karlstad
3.800 €
1997
35096 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 2380 кг
Шведска
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција аукција
2002
444008 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 3430 кг
Шведска, Karlstad
аукција 3.474 € 40.600 SEK
2011
475429 км
Сила 295 кс (217 kW) Гориво гас
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 8.749 € 102.300 SEK
2017
137885 км
Сила 180 кс (132 kW) Гориво гас Носивост 3055 кг
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 14.760 € 172.500 SEK
2015
423472 км
Сила 326 кс (240 kW) Гориво гас Носивост 13985 кг Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 17,11 € 200 SEK
2012
895041 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12570 кг Зафатнина 55.13 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Karlstad
аукција 4.791 € 56.000 SEK
2009
1747369 км
Сила 660 кс (485 kW) Гориво гас Носивост 14150 кг
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
10.690 € 124.900 SEK
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
8.556 € 100.000 SEK
263103 км
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
5.561 € 65.000 SEK
2004
165796 км
Сила 220 кс (162 kW) Носивост 6240 кг Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Örebro
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.550 € 509.000 SEK
2016
Сила 469 кс (345 kW) Евро Euro 6 Носивост 14100 кг
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.910 € 595.000 SEK
620000 км
Сила 519 кс (381 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14365 кг Оскина конфигурација 6x2
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
22.670 € 265.000 SEK
2017
Сила 341 кс (251 kW) Носивост 8710 кг
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 3.422 € 40.000 SEK
2012
976466 км
Сила 620 кс (456 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12890 кг
Шведска, Sjöbo
Контактирајте го продавачот
камион фургон Scania R560 камион фургон Scania R560 камион фургон Scania R560
3
цена на барање
2010
1229999 км
Сила 560 кс (412 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12830 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Västernorrland
Контактирајте го продавачот
аукција 436,40 € 5.100 SEK
2018
493486 км
Сила 530 кс (390 kW) Носивост 44000 кг
Шведска, Åkersberga
Контактирајте го продавачот
7.615 € 89.000 SEK
1294426 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 4 Носивост 14250 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 59,89 € 700 SEK
2002
774153 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 6770 кг
Шведска, Karlstad
10.250 € Без ДДВ
2009
792000 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 10270 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
аукција 145,50 € 1.700 SEK
2002
885543 км
Сила 260 кс (191 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 8120 кг Зафатнина 44.1 м³
Шведска, Karlstad
аукција 1.027 € 12.000 SEK
1997
418482 км
Сила 209 кс (154 kW) Гориво дизел Носивост 5450 кг Оскина конфигурација 4x2
Шведска, Sundsvall
Контактирајте го продавачот
59.470 € 695.000 SEK
171000 км
Сила 231 кс (170 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 7656 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
аукција 4.535 € 53.000 SEK
2015
430000 км
Сила 256 кс (188 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 7452 кг
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2019
Евро Euro 6 Гориво дизел
Шведска, Arvika, Värmlands Län
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи