Филтри -

Камиони фургони од Русија

Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони од Русија: 166 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO
40
Контактирајте го продавачот
42.900 € RUB 3.690.000 RUB
Зафатнина 43.15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2015 Километража 214000 км Сила 180 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO
18
Контактирајте го продавачот
54.520 € RUB 4.690.000 RUB
Носивост 7000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 411000 км Сила 290 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон MAN TGL
30
Контактирајте го продавачот
63.820 € RUB 5.490.000 RUB
Зафатнина 42.25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 438000 км Сила 250 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
камион фургон MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
28.780 € RUB 2.475.000 RUB
Зафатнина 20.64 м³
Година 2012 Километража 182000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter FEB50
2
Контактирајте го продавачот
39.470 € RUB 3.395.000 RUB
Зафатнина 22.78 м³
Година 2012 Километража 66000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
17.610 € RUB 1.515.000 RUB
Зафатнина 11.07 м³
Година 2012 Километража 218000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canterв FDA20
3
Контактирајте го продавачот
14.830 € RUB 1.275.000 RUB
Носивост 1900 кг
Година 2012 Километража 253000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN CONDOR MK38C
3
Контактирајте го продавачот
32.010 € RUB 2.753.000 RUB
Зафатнина 36.18 м³
Година 2012 Километража 661000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
29.550 € RUB 2.542.000 RUB
Зафатнина 19.42 м³
Година 2010 Километража 432000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN
4
Контактирајте го продавачот
17.090 € RUB 1.470.000 RUB
Носивост 1800 кг
Година 2012 Километража 367000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
22.310 € RUB 1.919.000 RUB
Година 2011 Километража 183000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter
3
Контактирајте го продавачот
17.450 € RUB 1.501.000 RUB
Година 2011 Километража 180000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN ATLAS TZ2F24
2
Контактирајте го продавачот
25.080 € RUB 2.157.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2014 Километража 14000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
21.560 € RUB 1.854.000 RUB
Година 2011 Километража 384000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter FBA20
4
Контактирајте го продавачот
19.970 € RUB 1.718.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 173000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Претплати се