Филтри -

Камиони фургони од Романија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони фургони од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Година 2002 Километража 218513 км Сила
Романија, Band
Troostwijk Auctions
4 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Носивост 3040 кг Евро Euro 3 Зафатнина 37 м³
Година 06/1999 Километража 548000 км Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 145 км Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 54 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 980175 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.280 €
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 233000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 225400 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
9.850 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 145000 км Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
камион фургон DAF  LF 45.180 камион фургон DAF  LF 45.180 камион фургон DAF  LF 45.180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се