Филтри -

Камиони фургони од Полска

Резултати од пребарување: 184 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

184 огласа: Камиони фургони од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
38.600 € Без ДДВ
Носивост 10150 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 360000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
52.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 200000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 1810 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 440000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Носивост 4630 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 180000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.200 € Без ДДВ
Носивост 5235 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 240000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.300 € PLN 180.000 PLN
Носивост 5045 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 5120 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.300 € Без ДДВ
Носивост 7118 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 340000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.600 € Без ДДВ
Носивост 9590 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 320000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 1976 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 330000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 1820 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 2250 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 410000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 1956 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.878 € PLN 16.500 PLN
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
38.540 € PLN 164.000 PLN
Носивост 5200 кг
Година 2017 Километража 399000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
20.650 € Без ДДВ
Носивост 5600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2012 Километража 573000 км Сила
Полска, Cieszyn
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Година 2009 Километража 240000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Носивост 15120 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 992300 км Сила
Полска, Człopa
Контактирајте го продавачот
20.920 € PLN 89.000 PLN
Носивост 3000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 562000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Носивост 5340 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2016 Километража 490000 км Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
16.220 € PLN 69.000 PLN
Зафатнина 43.33 м³
Година 2010 Километража 397570 км Сила
Полска, KOWIESY
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 1956 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 308000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.980 € PLN 68.000 PLN
Носивост 10000 кг
Година 2012 Километража 509000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
42.400 € Без ДДВ
Носивост 5625 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-03 Километража 414000 км Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Носивост 4410 кг Евро Euro 4
Година 2010 Километража 482657 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 184 огласа
Прикажи