Филтри -

Камиони фургони од Норвешка

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

43 огласа: Камиони фургони од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 387,50 € NOK 4.500 NOK
Година 2005 Километража 287001 км Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Носивост 4645 кг Евро Euro 3 Зафатнина 37.27 м³
Година 2005 Километража 380000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража 440000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 86,12 € NOK 1.000 NOK
Носивост 7415 кг
Година 2014 Километража 694317 км Сила
Норвешка, Råde
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10 Километража 520000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.200 €
Носивост 10070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.75 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 645000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
24.400 €
Носивост 8625 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 12240 кг Зафатнина 59.06 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 346691 км Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 2380 кг
Година 2006 Километража 189561 км Сила
Норвешка, Tveit
Контактирајте го продавачот
64.153 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
аукција 25,84 € NOK 300 NOK
Носивост 4825 кг
Година 1994 Километража 386996 км Сила
Норвешка, Lillehammer
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Носивост 1975 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Носивост 2555 кг Евро Euro 4 Зафатнина 35.99 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-12-21 Километража 160000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Носивост 15630 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01 Километража 465000 км Сила
Норвешка, Trondheim
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.868 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
3.271 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
4.948 € Без ДДВ
Година 2000 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 334489 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Носивост 17830 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1020000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.600 €
Носивост 8625 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 244650 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
65.300 €
Носивост 16010 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 508000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.600 €
Носивост 2425 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 142000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.600 €
Носивост 9355 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 120239 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.200 €
Носивост 9225 кг Евро Euro 6
Година Километража 531000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се