Филтри -

Камиони фургони од Литванија

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

76 огласа: Камиони фургони од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 3799 кг Евро Euro 6
Година 11/2015 Километража 238713 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-12-27 Километража Сила
Литванија, Telšiai
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 5.800 € Без ДДВ
Носивост 11890 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 697704 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
аукција 21.900 € Без ДДВ
Носивост 8337 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 406867 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 6.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 351925 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
аукција 10.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 35.07 м³
Година 09/2017 Километража 222424 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Носивост 2221 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 95230 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2015 Километража 280000 км Сила
Литванија, Žalesa
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Година 07/2008 Километража 473406 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 44.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2005 Километража 297000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Носивост 8800 кг Евро Euro 4 Зафатнина 56.1 м³
Година 04/2008 Километража 210000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 2.700 € Без ДДВ
Носивост 1720 кг
Година 1996 Километража 100302 км Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 53.61 м³
Година 11/2007 Километража 450000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
60.900 € Без ДДВ
Година 05/2024 Километража 10 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 9500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража 455500 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
599 € / месец
Носивост 5900 кг
Година Километража Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2007 Километража 144000 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Носивост 4900 кг Евро Euro 3 Зафатнина 38.72 м³
Година 2006 Километража 600147 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10-18 Километража 344999 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 7450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.53 м³
Година 01/2009 Километража 530000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 35.12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2013 Километража 440000 км Сила
Литванија, Maisiagala
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 49.67 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2006 Километража 930000 км Сила
Литванија, Maisiagala
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 47.23 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2004 Километража 606000 км Сила
Литванија, Maisiagala
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 50 м³
Година 2005 Километража 1296029 км Сила
Литванија, Klaipėda
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се