Филтри -

Камиони фургони - Казахстан

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони - Казахстан: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.670 € KZT 13.900.000 KZT
Носивост 4000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2022 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
29.490 € KZT 14.300.000 KZT
Носивост 4000 кг Евро Euro 5
Година 03/2022 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.550 € KZT 15.300.000 KZT
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 03/2022 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
28.460 € KZT 13.800.000 KZT
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 03/2022 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се