Филтри -

Камиони фургони од Италија

Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

111 огласа: Камиони фургони од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 56000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 465000 км Сила
Италија, Rimini
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-06 Километража 400000 км Сила
Италија, Cusago (MI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2009 Километража Сила
Италија, Arluno (MI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Евро Euro 5
Година 2012-01-02 Километража 248000 км Сила
Италија, Pozzuoli
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 795000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 450000 км Сила
Италија, Cusago (MI)
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03 Километража 1240000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 9150 кг
Година 12/1996 Километража 443200 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-11 Километража 74991 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2020-11 Километража 57660 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
43.800 €
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 442976 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 223281 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Година 2020-11 Километража 56944 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
камион фургон IVECO EUROCARGO 100E19P камион фургон IVECO EUROCARGO 100E19P камион фургон IVECO EUROCARGO 100E19P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 76000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 194146 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
камион фургон FORD TRANSIT 35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 32500 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 677000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 2590 кг Евро Euro 5
Година 2012-11 Километража 268000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 285000 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
нови камион фургон PIAGGIO NP6 SW CHAS 307 SR LPG TOP
1
Контактирајте го продавачот
20.154,40 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Brendola
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1224 камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1224 камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1224
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 11500 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 1022418 км Сила
Италија, Roma
нови камион фургон PIAGGIO NP6 SW CHAS 307 SR LPG PLUS
1
Контактирајте го продавачот
19.849,40 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Villorba
нови камион фургон PIAGGIO NP6 SW CHAS 307 LR LPG START
1
Контактирајте го продавачот
20.215,40 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Vicenza
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се