Филтри -

Камиони фургони од Хрватска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони фургони од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 750000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 5075 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 399492 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 5075 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 399492 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 46.53 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2017 Километража 523700 км Сила
Хрватска, Hrvatski Leskovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7850 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 130000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се