Филтри -

Камиони фургони од Холандија

Резултати од пребарување: 635 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

635 огласа: Камиони фургони од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 4890 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.09 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-05 Километража 401220 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2280 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 249000 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Носивост 14200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 1512319 км Сила
Холандија, Meerkerk
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2690 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 274660 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 9960 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 741000 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Носивост 13890 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1969-07-17 Километража 595714 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 9870 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 531934 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 3050 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.09 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-02-08 Километража 290011 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 4890 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.09 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-05 Километража 401220 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 3640 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998-02-04 Километража 149612 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 9220 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11-04 Километража 760787 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Носивост 2570 кг Зафатнина 31.31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-08-25 Километража 142809 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 4980 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27.42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-22 Километража 360333 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10220 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 903580 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9265 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 449000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10580 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 398000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 89045 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Носивост 9630 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-08-18 Километража 510795 км Сила
Холандија, Lichtenvoorde
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Носивост 10165 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-03-11 Километража 585000 км Сила
Холандија, Lichtenvoorde
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Носивост 8745 кг Евро Euro 6
Година 2015-07-01 Километража 532460 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Носивост 5900 кг Евро Euro 5
Година 2012-04-01 Километража 601158 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 6930 кг Евро Euro 6
Година 2019-06-01 Километража 199351 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.999 €
Носивост 5560 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 611000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Носивост 740 кг Евро Euro 6
Година 2014-07-01 Километража 243767 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
132.450 €
Носивост 9576 кг Евро Euro 6
Година 2023-02-15 Километража 2268 км Сила
Холандија, Helmond
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Носивост 2550 кг Евро Euro 5
Година 2008-03-01 Километража 204169 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 635 огласа
Прикажи
Претплати се