Филтри -

Камиони фургони од Франција

Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

65 огласа: Камиони фургони од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 08/2015 Километража 398436 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година 2007-08-09 Километража 530000 км Сила
Франција, ANOULD
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 397000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Носивост 8290 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2018 Километража 242810 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
аукција 3.025 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 275555 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 08/2015 Километража 319707 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Носивост 4700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2011 Километража 719000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 08/1997 Километража 195000 км Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража 447000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 04/2014 Километража 640000 км Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4974 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2015 Километража 170448 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 05/2007 Километража 930000 км Сила
Франција, BASSE GOULAINE
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1998 Километража 148000 км Сила
Франција, Wambrechies
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 838148 км Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 5420 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2003 Километража 888000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 01/2012 Километража 394576 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 394679 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 03/2012 Километража 381982 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2004 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2005 Километража 1000000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
аукција 6.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 106000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 02/2006 Километража 798000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 343710 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 06/2000 Километража 148592 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 08/2008 Километража 392872 км Сила
Франција, Ablis
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се