Филтри -

Камиони фургони од Чешка Република

Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

86 огласа: Камиони фургони од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.610 € Без ДДВ
Носивост 5890 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2013 Километража 574403 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 2590 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2014 Километража 534917 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
36.130 € Без ДДВ
Носивост 4600 кг Зафатнина 42.25 м³
Година 2016 Километража 473156 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 8650 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 1243609 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
12.250 € CZK 299.000 CZK
Година 2011 Километража 695000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 55.2 м³
Година 2008-08 Километража 743627 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 5525 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2015 Километража 698221 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 5525 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2015 Километража 622353 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 377000 км Сила
Чехија, Kamenice nad Lipou
Контактирајте го продавачот
10.200 € CZK 249.000 CZK
Година 2009 Километража 546000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
11.490 € Без ДДВ
Носивост 3960 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03 Километража 658464 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 1960 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 339297 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
20.440 € CZK 499.000 CZK
Година 2017 Километража 283000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
5.990 € Без ДДВ
Носивост 3820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2004 Километража 316849 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 6540 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.78 м³
Година 2013 Километража 809000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Носивост 4100 кг Евро Euro 5
Година 2012-12 Километража 490000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.600 € Без ДДВ
Носивост 3390 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33.83 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2005 Километража 862523 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
3.236 € CZK 79.000 CZK
Носивост 3970 кг
Година 2000 Километража 850000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
11.200 €
Година Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
13.600 € Без ДДВ
Носивост 5055 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 682995 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
85.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 45.01 м³
Година 2022 Километража 4428 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Контактирајте го продавачот
99.889 €
Носивост 14900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 295000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
99.889 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 295000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 3270 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33.83 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2005 Километража 990407 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
6.475 € Без ДДВ
Носивост 2840 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2007 Километража 822864 км Сила
Чехија, Kladno
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Претплати се