Филтри -

Камиони фургони од Бугарија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони од Бугарија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.900 € BGN 35.000 BGN
Носивост 7500 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 233000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-11 Километража 43036 км Сила
Бугарија, София
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 8775 кг Евро Euro 3 Зафатнина 44.35 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011-02-08 Километража 872000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-07 Километража 48113 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 3050 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.51 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-11 Километража 84400 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
12.780 € BGN 25.000 BGN
Носивост 7500 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 233000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
6.646 € BGN 13.000 BGN
Носивост 3500 кг
Година 2003 Километража Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
13.040 € BGN 25.500 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 239090 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
10.170 € BGN 19.900 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 21.53 м³
Година 2009 Километража 256000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
7.158 € BGN 14.000 BGN
Носивост 1 кг
Година 2007 Километража 220000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
6.903 € BGN 13.500 BGN
Носивост 3800 кг
Година 1998 Километража 360000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 11500 кг Евро Euro 2
Година 04/1993 Километража 118000 км Сила
Бугарија, Казанлък
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 16.6 м³
Година 2018-07 Километража 146167 км Сила
Бугарија, София
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се