Филтри -

Камиони фургони од Белгија

Резултати од пребарување: 300 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

300 огласа: Камиони фургони од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 644430 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 43.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 616314 км Сила
Белгија, Wingene
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 397623 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 46.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 491360 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 555000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Носивост 14300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 570000 км Сила
Белгија, Ooigem
камион фургон Mercedes-Benz 1827 SK Manual камион фургон Mercedes-Benz 1827 SK Manual камион фургон Mercedes-Benz 1827 SK Manual
3
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 9300 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража 777000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 945000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 10800 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 798000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 9200 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1989 Километража 596000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 565000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2004 Километража 800159 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Носивост 3385 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2005 Километража 130327 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Носивост 4810 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-14 Километража 655581 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 9310 кг Евро Euro 4
Година 2009-01-26 Километража 464980 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 9200 кг Евро Euro 3
Година 2006-04-05 Километража 269200 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Носивост 7810 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-30 Километража 118111 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 4620 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-22 Километража 564215 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 3130 кг Евро Euro 5
Година 2008-11-05 Километража 411060 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
17.250 € Без ДДВ
Носивост 10200 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 593000 км Сила
Белгија, Izegem
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 2240 кг Евро Euro 6
Година 04/2019 Километража 83208 км Сила
Белгија, Roksem
Контактирајте го продавачот
29.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 339809 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 29.04 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2000 Километража 350000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2006 Километража 800000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 5880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-27 Километража 702640 км Сила
Белгија, Harchies
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 300 огласа
Прикажи