Филтри -

Камиони фургони ZIL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони ZIL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон ZIL 131 Пассажир
31
27.999 US$ EUR ≈ 23.880 €
Носивост 9000 кг Евро Euro 1
Година 1990 Километража 2535 км Сила
Украина, смт.Володарка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се