Филтри -

Камиони фургони Volvo од Португалија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони фургони Volvo од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 09/2014 Километража 634933 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 490000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004-07-21 Километража 723000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 05/2013 Километража 511862 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 04/2013 Километража 855836 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Зафатнина 38.4 м³
Година 2007 Километража Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-19 Километража 680000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2007 Километража 644044 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 52.32 м³
Година 11/2004 Километража 1238824 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 07/2016 Километража 531197 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1023000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 10/2010 Километража 868511 км Сила
Португалија, Fátima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се