Филтри -

Камиони фургони Volvo од Полска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони фургони Volvo од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Носивост 8230 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2011 Километража 501000 км Сила
Полска, Dyminy
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 4320 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7146 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2011 Километража 171014 км Сила
Полска, Jednorożec
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 6500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 87.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 504939 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
14.910 € PLN 69.000 PLN
Носивост 8315 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 618000 км Сила
Полска, Czeladź
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 06/2011 Километража 770000 км Сила
Полска, Witowice
Контактирајте го продавачот
21.390 € PLN 99.000 PLN
Носивост 13260 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 830000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
35.990 € Без ДДВ
Носивост 7940 кг
Година 2015 Километража 429000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 1097000 км Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
14.910 € PLN 69.000 PLN
Носивост 14900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 59.04 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 827000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 225000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Носивост 7960 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 727965 км Сила
Полска, Częstochowa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се