Филтри -

Камиони фургони Volvo од Норвешка

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони фургони Volvo од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10 Километража 520000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 7.949 € NOK 90.000 NOK
Година 2013 Километража 452862 км Сила
Норвешка, Vestby
Контактирајте го продавачот
43.300 €
Носивост 20240 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.700 €
Носивост 10275 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 312483 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
67.800 €
Носивост 42330 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 961240 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.600 €
Носивост 10275 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 470000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 8620 кг
Година 2004 Километража 320472 км Сила
Норвешка, Råde
Контактирајте го продавачот
48.700 €
Носивост 8625 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 244650 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.700 €
Носивост 16010 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 508000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Носивост 14845 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.100 €
Носивост 13080 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 637273 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
97.400 €
Носивост 34660 кг Евро Euro 6 Зафатнина 107.41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 420000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се