Филтри -

Камиони фургони Volvo од Литванија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони фургони Volvo од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 6350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2007 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Носивост 9500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража 455500 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг
Година 10/2011 Километража 413000 км Сила
Литванија, Kaišiadorys
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.59 м³
Година 12/2007 Километража 690000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 4.200 €
Година 1997 Километража 759975 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/1999 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2004 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 790000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 9500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 52.65 м³
Година 09/2006 Километража 680000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 09/2011 Километража Сила
Литванија, Plungė
камион фургон Volvo FL10 за делови камион фургон Volvo FL10 за делови камион фургон Volvo FL10 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2006 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2002 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 478000 км Сила
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се