Филтри -

Камиони фургони Volvo од Германија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони фургони Volvo од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 111208 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 7555 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2011 Километража 416892 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 7415 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража 711253 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 8025 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2010 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 7345 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 377521 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-12 Километража 327000 км Сила
Германија, Hennigsdorf bei (Berlin)
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 04/2003 Километража 611000 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
5.990 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 254064 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Година 2000-05 Километража 390000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Година 1994-02 Километража 630000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5250 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2007 Километража 710000 км Сила
Германија, Jüchen
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003-01 Километража 319520 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража 500000 км Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-01 Километража 462000 км Сила
Германија, Gelnhausen
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Носивост 8485 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 206440 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Носивост 9856 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61 м³
Година 2016-10 Километража 362207 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
55.800 € Без ДДВ
Носивост 9856 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61 м³
Година 2017-12 Километража 297225 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Носивост 9856 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61 м³
Година 2017-12 Километража 392342 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6190 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³
Година 2016-11 Километража 375039 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 32 м³
Година 2011-07 Километража 429164 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 5135 кг Евро Euro 3 Зафатнина 35.18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-09 Километража 305917 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 5135 кг Евро Euro 3 Зафатнина 34.93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-01 Километража 323981 км Сила
Германија, Bovenden
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се